Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zgrzytanie ABS - jakieś zagrożenia?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Zgrzytanie ABS - jakieś zagrożenia?

    Cześć.
    Niestety miało być tak pięknie a wyszło jak zawsze. Mielismy mieć koniec o 13:00 a dopiero zlądowałem w chacie i to tylko dlatego, że zaczeło się zimno robić. To chyba złośliwość rzeczy martwych :evil: . Jedyny plus to to, że KRAMER odpalił więc jest nadzieja.
    Mam nadzieję, że następnym razem nic mi już nie przeszkodzi.
    pozdro
    krzyzie

  • #2
    Zgrzytanie ABS - jakieś zagrożenia?

    Witam,

    przed „upadkiem” forum pisałem o problemie ze zgrzytaniem podczas ruszania. Jak koledzy doradzili sprawdziłem ABS (wyjąłem bezpiecznik) i bingo :lol: . Podjechałem do mechanika w sprawie regulacji czujnika w wymienionej zwrotnicy. Ten powiedział, że niestety już lepiej nie będzie, bo zwrotnica jest z odzysku i tak musi być :shock: . W przyszłym tygodniu wybieram się do warsztatu na Syreny, może chłopaki coś zaradzą :wink: .

    Dziś rano zaczęło zgrzytać niemiłosiernie i przy ruszaniu przyhamowuje samochód :x . Nie dam rady wcześniej podjechać do chłopaków z Syreny, więc chciałbym wiedzieć czy takie zgrzytanie może uszkodzić elementy układu przeniesienia napędu? W piątek jadę w trasę 500km i w poniedziałek wracam, więc chciałbym wiedzieć czy nic się nie posypie od tego zgrzytania. Jak ruszam na samym sprzęgle bez gazu, zgrzytania nie ma lub jest bardzo delikatne.

    Z góry dziękuję za pomoc.

    Komentarz

    POWRÓT NA GÓRĘ
    Pracuję...
    X